Ucho pro Laurinku

Co chceme?

Chceme ucho pro Laurinku, které vytvoří Dr. Tahiri ze speciálního materiálu MEDPOR®.

Jaké jsou možnosti?

V Evropě vytváří ušní boltce z vlastní chrupavky žebra. Pacienti mají po operaci velké bolesti a výsledek operace je nejistý. Operace je prováděna až od 12 let, kdy je vlastní chrupavka žebra dostatečně vyvinuta, protože je nutná k výkonu. Samotná rekonstrukce boltce je etapový výkon. Proces se skládá z několika na sebe navazujících operací.

Další možnosti je epitéza boltce. Epitéza je obličejová protéza, kterou lékaři ve spolupráci s protetiky vytvoří ze speciálního medicínského materiálu. Nevýhody jsou každodenní lepení, pro děti jsou nepraktické, blednou, musí se měnit.

Řešení, které pro Laurinku chceme, je rekonstrukce ucha pomocí materiálu MEDPOR®. Při jedné operaci vytvoří celý boltec, zprůchodní zvukovod, nebo dají kochleární implantát.

Inovativní rekonstrukční techniku ​​MEDPOR®, která nabízí mnoho výhod dětem a jejich rodinám vytvořil v roce 1991 Dr. John Reinisch. Dr. John Reinisch je světově proslulý mikrotický chirurg, který je považován za světového lídra v rekonstrukci uší pomocí MEDPOR®, se sídlem v Los Angeles.

Výhody MEDPOR®

- výsledek je jistý
- tvar boltce stálý
- pacienti mají minimální bolesti
- velmi vhodný pro děti
- lepší kvalita života a minimalizace značného množství psychických obtíží
Medpor
Zdroj

Kdo je Dr. Tahiri?

Dr. Youssef Tahiri je vysoce respektovaný dětský kraniofaciální chirurg, kterého dr. John Reinisch vybral za partnera v pokračování ve své praxi rekonstrukce Microtia.

Dr. Tahiri používá nejinovativnější a nejmodernější techniku ​​dostupnou v kraniofaciální a mikrotické chirurgii.

Dr. Tahiri